Ali Şen: Yıldırım, Ali Koç’u desteklesin!

Sarı lacivertli takımın eski efsane başkanı Ali Şen Hakan Çelik’in CNN Türk’te yaptığı programa katılarak kongre öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ali şen, artık Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım dönemi sona ermeli ve yerini Ali Koç’a bırakmasını gerekir. Ali Koç tecrübeli bir isim, başkanlık için tüm donanıma sahip. Fenerbahçe’de taraftarından yönetime Ali Koç’a tam destek var. Tabi ki Aziz Yıldırım adaylığını koyduğu zaman kimse neden adaylığını koyuyorsun diyemez. Kimsenin Fenerbahçe’ye yıllarını vermiş bir isme böyle bir şey söylemeye haddi yok. Fenerbahçe için saçları beyazlayan bir adamdan bahsediyoruz. Yıldırım Ali Koç’u yanına alarak, ben 20 yıldır bu işi iyisiyle kötüsüyle buraya getirdim. Basın toplantısı düzenleyerek benim adayım Ali Koç’tur demeli. Yıldırım’ın Ali Koç’a desteğini açıklaması gerekiyor. Bu Fenerbahçe için müthiş bir şey olur. O tabloyu gören bir çok Fenerbahçeli sevinçten göz yaşlarını tutamaz. Yıldırım ve Koç Fenerbahçe’nin daha iyi yerlere gelmesi için yan yana gelmeli. Fenerbahçe’nin sahipleri kongre üyeleri ve taraftarıdır. Ali Koç başkanlık için doğru bir isim, gençlik yıllarında New York’ta radyodan maçları takip ederdi.

Hakan Çelik’in teklif olursa tekrar Fenerbahçe başkanı olur musunuz sorusuna? Şen, hayır ben o dönemleri geride bıraktım” şeklinde yanıt verdi.

Ali Şen ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arasında geçen bir diyaloğu aktardı. Sayın Erdoğan belediye başkanı olduğu dönemde Fenerbahçe Yönetim Kurulu’na alacaktım. Kendisine teklif etmiş ve kendisi de istiyordu ancak Necmettin Erbakan o dönem izin vermedi. Eğer izin verseydi ve sayın Erdoğan gelseydi o dönem bir çok Fenerbahçe tesisini yapmıştı” dedi.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın