Ajdin Hasic forvet arkası ve ikinci forvet olarak transfer gündeminde
Ajdin Hasic forvet arkası ve ikinci forvet olarak transfer gündeminde

Ajdin Hasic forvet arkası ve ikinci forvet olarak transfer gündeminde

Ajdin Hasic forvet arkası ve ikinci forvet olarak transfer gündeminde ve Beşiktaş’lı yöneticilerin markajında olan Bosna Hersek’li genç futbolcu.

Beşiktaş 2018-2019 devre arası transfer sezonunda kadrosunu golcü ve orta saha futbolcularla takviye edip şampiyonluğa oynamak istiyor. Bosna Hersek‘li 2001 doğumlu olan Ajdin Hasic ise Dinamo Zagreb takımında forma giyen genç yeteneklerden birisi olarak listede. Solak olarak şimdiden ünü dünya kulüpleri tarafından duyulan futbolcu ile 2021 yılına kadar sözleşmesi olan Dinamo Zagreb ile sözleşme fesh edilmiş. Bazı yayın organları tarafından sözleşmenin yeniden imzalandığı söylensede genç futbolcunun babası bunu yalanladı.

BEŞİKTAŞ AJDİN HASİC’İ KADROSUNA KATABİLİR

Beşiktaş sağ kanat ve ikinci forvet olarak görev yapabilen bu genç futbolcuyu serbest kaldığı için bu futbolcuyu bünyesine katmakta dünya devi takımlardan daha şanslı. Ailesi tarafından bir Türk takımında forma giymesi istenen Ajdin Hasic, siyah-beyazlı yönetime daha yakın görünüyor. Barcelona, Benfica, Real Madrid, Everton, Salzburg ve Dortmund gibi takımlar da futbolcuyla temas halindeler. Geleceğin yıldızı olarak görülen ofansif orta saha futbolcusu ile kartalın transfer komitesi ilgileniyor.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın