Adriano Correia transferi için Santos'tan kiralama teklifi

Adriano Correia transferi için Santos’tan kiralama teklifi

Adriano Correia transferi için Santos’tan kiralama teklifi yapılacak ve sezon sonunda kontratı bitecek futbolcu da Beşiktaş’tan devre arası ayrılabilir.

Beşiktaş takımının devre arası göndermeyi planladığı isimlerden olarak adı geçen Brezilyalı futbolcumuz Adriano Correia için Brezilya’dan teklif hazırlanıyor. Sambacıların büyük kulüplerinden biri olarak bilinen Santos kulübü 34 yaşında ki yıldız ismi 6 aylığına kadrosuna katmak için Beşiktaş’ın transfer komitesine teklife hazırlanıyor. Bu sene ligde liderliğe oynamak için defans kanatlarını kuvvetlendirmek isteyen takımla yönetim görüşebilir. Siyah-beyazlı cepheden futbolcunun gönderilmesine sıcak isimler bulunduğu teknik direktör ile de fikir alış verişi yapılacak.

ŞENOL GÜNEŞ ADRIANO CORREIA TRANSFERİNE NE DER?

Şenol Güneş’in ise Adriano Correia transferine sıcak bakacağı söyleniyor. Kadroda ki maliyeti yüksek ve yaşı ilerlemiş futbolcuları göndermeye çalışan Beşiktaş‘lı teknik heyet ve yönetimin B planları devrede. Altyapı ve takımda ki yedeklerle genç ve dinamik bir kadro kurulması bekleniyor. Gelecek olan sağ beke karşılık bir sol bek transferi ise sezon sonu daha net görülüyor.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir