HENRIKH MKHITARYAN, yeni Premier League sezonunun iki maçından sonra Arsenal’i yazan eleştirmenlere geri döndü.

2018-19’da bir test açılışı yapılmış olan Günahkarlar şu anda kendilerini anlamsız buluyorlar.

Unai Emery, kulübün 26 yıl içinde en iyi uçuş kampanyasına en kötü şekilde başlamasını izleyerek Unai Emery ile birlikte Manchester City ve Chelsea’ye karşı yenilgiye uğradı.

Mkhitaryan, kovuşturmanın başlatılması için bariz bir ihtiyaç olsa da, Arsenal’in suçlularının neden bireysel ve kolektif gösterileri kınamak için çok çabuk davrandıklarını açıkladı.

Ermeni gazetesi, BBC’nin Futbol Odağı’na şunları söyledi: “Futbol maçımdaki en kötü eleştirmen benim ve ekstra eleştirilere ihtiyacım yok.

“Ekibe verdiğim şeyi ve ekibin bana verdiği şeyi çok iyi biliyorum.”

Mkhitaryan, Kuzey Londra’da Arsene Wenger altında 22 yıllık yaşamın ardından Emery yönetiminde yeni bir dönem ekledi:

“Yeni bir yöneticimiz var ve onun felsefesine ve taleplerine uyum sağlamaya çalışıyoruz. Zorlu bir başlangıç ​​oldu – Man City ve Chelsea’de iki iyi takımla karşı karşıya kaldık – ama bu konuda hiç kolay rakibin yok. lig.

Kaynak: Tim Goode

“İlk oyunu ve ikinciyi de kaybettik. Ama bu futbol. Pozitif kalmalı ve sıkı çalışmaya devam etmeli ve iyi sonuçlar gelecek. ”

Hiçbir baskı hissetmiyoruz. Bir şeyin yanlış gittiğini düşünmüyoruz çünkü iki oyunu kaybetmiş olsak bile doğru yolda ilerliyoruz. İnsanların neden bu kadar çok eleştirildiğini bilmiyorum. Dikkat çekmiyorum çünkü kötü ya da kötü oynamış mıyım diye biliyorum. ”

Mkhitaryan, sezonun ilk golünü geçen sezon Chelsea’de 3-2 mağlubiyetiyle kaydetti ve Arsenal’de yeni bir antrenörün ve oyun tarzının taleplerini karşılamak için kendini yeniden keşfetmeye çalışıyor.

Eski Borussia Dortmund ve Manchester United yıldızı Gunners’in resmi web sitesine şunları söyledi: “Dortmund Mkhitaryan’ı göreceğinizi düşünmüyorum, çünkü Dortmund’da felsefe farklıydı, oyun stili farklıydı, lig farklıydı.

“Arsenal farklı bir yönetici ve farklı takım arkadaşları ile farklı bir ligde oynuyor.

“Eski Mkhitaryan’ı Arsenal’de görmek istemiyorum. Yeni biri olmak istiyorum, aynı zamanda Arsenal için de aynısını yapabileceğini gösterebilen başka biri.

“Sadece oynamak için futbol oynamıyorum, her zaman futbol oynamak için oyunlar ve oyunlar kazanıyorum.

“Futbol kariyerinizin sonunda, insanlar elde ettikleri, kazandığın şey için seni hatırlayacaklar. Başlıkları kazanmak için uğraşıyorum, bu kulüp için başlıkları kazanmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum ve elbette bu benim ana hedefim. ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


24 Ağustos altılı tahminleri24 Ağustos at yarışı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir