CRISTIANO RONALDO Alex Ferguson’un ilk yıllarında Manchester United’da çok fazla adım attığı için faul yaptı.

Ronaldo, adını United’da yaptı ve Sporting CP’den bir genç olarak Old Trafford’a geçti ve üç Premier League unvanını beş Ballons d’Or’dan ilkiyle birlikte kazandı.

Onur ve ünlülükler, Real Madrid’deki rekor kıran atak sırasında devam etti, ancak Juventus’ta yeni bir bölüm başlatsa da, Ferguson’un nüfuzu artıyor.

“Tabii ki, kariyerimin başlangıcında o benim için çok önemliydi çünkü Sporting’den Manchester’a taşındım ve Portekizli zihniyete sahiptim – çok fazla inatçı, karar verme en iyisi değildi,” dedi 33 yaşındaki DAZN .

“Bana bunu nasıl yapacağımı öğretti. Premier Ligi’nde bu kadar kolay düşmezler, zorlar.

“Birçok kez söylediğim gibi bana her şeyi öğretti. Benim için bir baba gibiydi. Manchester United’da bana çok yardımcı oldu. ”

Ronaldo, üç sezonluk Premier League şampiyonlukları, bir FA Kupası ve 2007-08 Şampiyonlar Ligi’ni kazanarak, erkeklik kulübü Sporting’den hareketle United’da altı sezon geçirdi.

Portekizli uluslararası, Old Trafford’da geçirdiği süre boyunca Ferguson’la yakın bir ilişki geliştirdi ve eski müdürüne birçok kez hayranlığıyla açık oldu.

Ferguson’un Mayıs ayında beyin kanaması için acil cerrahi geçirdiği haberi üzerine Ronaldo, desteğini kurtarmak için elinden gelenin en iyisini yapması için United ikonuna desteğini sunması için hızlıydı.

Ronaldo, Instagram’da şunları söyledi: “Düşüncelerim ve dualarım seninle, sevgili arkadaşım. Güçlü ol, Patron! ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


23 Ağustos ankara altılı tahminleri23 Ağustos ankara at yarışı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın