LA LIGA OYUNCULAR, ilk kez yurtdışındaki İspanyol üst düzey maçlarını yapacak bir anlaşmaya greve girebilir.

Geçtiğimiz hafta La Liga, spor ve eğlence şirketi Relevent ile 15 yıllık bir anlaşma için Amerika Birleşik Devletleri’nde bir haftada bir araya gelen iki İspanyol takımının bir araya geleceğini açıkladı.

La Liga maçının ilk kez denizaşırı oynanacağı ve oyuncuların anlaşmanın şartlarını kabul etmeye hazır olmadığı ilk kez temsil edilecek.

Real Madrid kaptanı Sergio Ramos ve Barcelona orta saha oyuncusu Sergio Busquets’in de yer aldığı yıldızların, teklifleri görüşmek üzere Çarşamba günü İspanyol Futbolcular Birliği (AFE) toplantısı yaptığı bildirildi.

“Oyuncular çok şaşkın, çok şaşırdılar ve hepsi buna karşı. Oybirliği var, ”dedi AFE başkanı David Aganzo.

“Oyuncular denizaşırı oynamak istemiyor. Şeyler daha tutarlı bir şekilde ve sağduyuyla yapılmalıdır.

“Oyuncuları, hakemleri ve taraftarları etkileyen bu büyüklükteki bir karar, tek taraflı olarak ele alındı ​​ve saygı eksikliği.

“Ben (grev eylemi) lehine olan belirli kulüplerin ve buna karşı başkalarının olduğu bilgisine sahibim, ama oyuncuları temsil ediyorum.

“Bunu sendika ile ayırmalıyız ve onlara tüm sorunlarımızı anlatacağız. Birkaç gün içinde ve sonrasında cevap vermezlerse, durumu çözmeliyiz.

“Bu aşırıya ulaşmadığını görmeye çalışacağız. Ama eğer gerekliyse son seçeneğe doğru gitmeye hazırız. ”

Aganzo, Relevent ile yapılan anlaşmanın – Şampiyonlar öncesi sezon turnuvasının arkasındaki firmanın – oyunculara danışılmaksızın yapıldığını ve La Liga’nın yoğun programını dikkate almadığını söyledi.

Aganzo, “La Liga’nın hiç kimseye danışmadan ulaştığı bu anlaşma, saygının eksikliğini gösteriyor” diye ekledi.

“Bu sadece sağlık ve seyahat anlamında değil, Birleşik Devletler’de bir oyun oynamak için bir anlam ifade etmiyor ve bir takımın ev oyunu bırakması gerekiyor.

“Bir insanın 15 yıllık bir anlaşma kararı alması pek mümkün değildir, bu da birçok insanı etkilemekte ve danışmanlık hizmeti vermemektedir. Değer verilmemesinden bıktık. ”

– Omni

‘Wantonly açgözlülük’ eski Brezilya federasyon cumhurbaşkanı Marin dört yıllık hapis cezası verdi


23 Ağustos Perşembe altılı tahminleri23 Ağustos Perşembe at yarışı tahminleri23 Ağustos at yarışı tahminleri23 Ağustos altılı tahminleri23 Ağustos ankara altılı tahminleri23 Ağustos ankara at yarışı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın