GALWAY BOSS MICHEÁL Donoghue, ismini evlerine anonim istismar mektupları almaya itiraf eden eyaletler arası yöneticilerin listesine ekledi.

Kaynak: Morgan Treacy / INPHO

Cumartesi gecesi Kerry yöneticisi olarak istifasını takiben, Eamonn Fitzmaurice, evde çok hoş olmayan destekçilerden “anonim harflerle dolu bir kutu” olduğunu açıkladı.

Limerick’in tüm İrlanda’daki final medyası bu hafta başlarında, John Kiely yerel destekçilerden de nefret aldığını söyledi. “Kutuda kalır” dedi. “Karım onu ​​alır ve veterinerler onu çok ciddiye aldırmaz.”

Salı akşamı, Kapalı Mayo’da konuşan eski Mayo patronu James Horan, kötüye kullanım mektupları aldıktan sonra bazı durumlarda polise başvurması gerektiğini söyledi.

Eski Clare ve Dublin yöneticisi Anthony Daly bu hafta İrlandalı Muhabir podcast’inde, her iki durumda da bu mektupları aldığını söyledi.

Ve şimdi Donoghue, nefret postasıyla hedeflendiğini itiraf eden en yeni yönetici oldu.

“Bence her yönetici bunu deneyimleyecek,” dedi dün Loughrea Otel’de.

“Dışarıdan baktığınız zaman, orada bir şeyler yapmak gibi görünüyor. Bazı şeylerin kabul edilebilir olduğu ve insanların bununla birlikte gittiği toplumda bir dünyadayız.

“Ye erkek (medya) iyi deneyimlidir, çoktur ve çocukların yapması gereken çabayı, bağlılığı ve fedakarlığı görebilir. Bazen genel halk bunu anlamaz. İçine giren zaman miktarı, herhangi bir meslek ile aynı.

“İnsanlar düşündükleri zaman istedikleri zaman çalabiliyorlar. Bence bu maalesef sadece toplum. ”

Kaynak: Oisin Keniry / INPHO

Galway, 2016’dan bu yana şampiyonada yenilmedi ve geçen Eylül ayında Liam MacCarthy için 29 yıllık bir bekleyişi sona erdirdi, ancak Donoghue hala hala normal bir olay olduğunu kabul ediyor.

“Daha kalın bir cilde sahip olmak istiyorsun. Şimdi sana karşı dürüst olmak için açamıyorum bile. Kutunun içine doğru.

“El yazısının bazılarını tanıyabilirsiniz. Düzenlidir, düzenlidir, “alaycı bir şekilde eklemeden önce,” “Oh, bu yine Pat.”

Donoghue devam etti: “Bu bölüm ve parsel. Bunun talihsiz tarafı ama bak, onunla gider. Ama bence bir kısmı adaletlidir. Her şey incelenir, her şey ayrıntı seviyesine düşer. Medya kapsama alanı oluyor. Her gün her zaman sohbet şovları ve söyleşileri geliyor ve onlara fikir ve şeyler veriyorlar. Bu şu an içinde olduğumuz dünya. ”

Oyuncuları böyle bir tacize maruz kalıyor mu?

“Ben öyle düşünmezdim. Bence bu ortamda olduğunuzda… hepsi birlikte yaşıyorlar ve muhtemelen birbirleriyle 7/24. Kendi grubumuzda büyük bir birlik ve güven var ve onlar da birbirlerini çok iyi görüyorlar. Ama ben öyle düşünmüyorum.

Fitzmaurice Cumartesi gecesi Kerry patronu olarak istifa etti. Kaynak: James Crombie / INPHO

“Bu (ortak bir sorun), ama talihsizlik şu anda kabul edilebilir olan ya da insanların kabul edebileceği şeydir. Açıkça görüleceği üzere, son birkaç gündür sıcak bir konu. Talihsiz şey, önümüzdeki hafta başka bir hikaye olacak. ”

Kazazede, Galway, Gearoid McInerney’in Pazar günü All-Ireland finaline başlamak için bir buzağı sorunundan tamamen kurtulacağını bekliyor.

“Büyük ilerleme kaydetti ve ona göre, geçen hafta gerçekten çok çalıştı. Tüm beklediği, dışarı çıkmak için başını salladı. Geriye dönmeye odaklandığı şey budur, geri dönüşü olmayan bir taş bırakmıştır.

“Sağlık görevlileri de onunla harika bir iş yaptılar ve bunu yapmaya devam ediyorlar, ama aslında matın ortasına gidip test edene kadar, soru işareti orada. Ama her şeyi yapıyor ve sağlık görevlileri her şeyi yapıyor, bu yüzden onu oraya götüreceğimize emin olduk.

“(Salı günü) gece koşuya geri döndü, bu yüzden sadece inşa etmeyi denemek gerekiyor.”

Kaynak: James Crombie / INPHO

Galway antrenörü Noel Larkin McInerney’nin sakatlığında biraz daha fazla ayrıntıya girdi ve hafta sonunda Thurles’de Clare’ye karşı koşmaya başlamak için biraz uğraştığını itiraf etti.

“İyi görünüyor. Geçen hafta onu değiştirebilirdik ama eğer tekrar gittiyse üç veya dört haftaya bakıyordu ve Gearoid kesinlikle kesin ve final için seçim için hazır olacaktı.

“Pazar sabahı çok büyük bir risk olduğunu hissettik. B’yi planlamaya gittik ve Joseph Cooney içeri girdi. Kulübün yarısını arka arkaya oynadı ve sanırım oyunda bir vahiy oldu. Joe aldırmaz, o bir yerde oynayabileceği bir Cooney.

“Çalmak ve zihinsel olarak oynamak istediğin darbeleri taşıyan herkes,” Vücudumun tutacak ”. Onu 70 dakika boyunca tutmak istemem. Bunu size anlatacağım. Oynamak için deli oldu ve ona ihtiyacımız olursa gitmek için hazırdı. ”

Larkin ayrıca, John Hanbury’nin hafta sonu ayak bileğini yuvarlandıktan sonra eğitime döndüğünü de ortaya çıkardı.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir