Kazananlar: Mullan, haklı, Nikki Evans ile kutluyor. Kaynak: Joe Toth / INPHO < / span>

NERVİ OLDU, bu bir çirkinlikti, ancak İrlanda Cumartesi Dünya Kupası yarı finallerinde yerlerini aldı ve hepsini yüzünde bir gülümseme ile yaptılar.

Yeşil Makine, Perşembe akşamı Hindistan’ın penaltı atışları galibiyeti ile yeni zirvelere ulaşan Dünya Kupası macerasının tadını çıkarttı.

Kaleci Ayeisha McFerran, 22 yaşındaki çılgın şöhreti gösteren bir ekiple göze çarpıyordu ve Chloe Watkins, galibiyet serisine soğuk bir kafa tutmadan önce, çatışmada üç Hintli özlemi zorladı.

Takım kaptanı Katie Mullan, “Noel gibi hissediyor” dedi. Newstalk’ın Off The Ball’a bir an için sevinçli giyinme odasından ayrıldığını söyledi.

“Son düdük gittiğimde etrafına baktı ve pek çok yüz gülüyor ve biz golü Ayeisha o çatışmayı kazanmak için gittiğini biliyordu.”

Kaynak: Joe Toth / INPHO

Mullan, dünyanın en iyi 16. takımının her yeni mücadeleyi benimsemesine ve final dördünde yerlerini almasına yardımcı olan benzersiz bir takım ruhuna işaret etti.

“Oynadığımız her oyun böyle bir takım çalışmasıdır. Sahada daha fazla insanı yanlarında bulunanlardan daha fazla kimse yoktur. Bu gerçek bir takım çalışması.

Oynadığımız birçok oyuncu uzun süredir oynamış ve Dünya Kupaları’nda hiç oynamamıştı, bu yüzden onlardan gelen tavsiyeler onu beslemek ve zevk almaktı. Bence bu, gülümsemelerin nereden geldiğini gösteriyor çünkü bir Dünya Kupasının size geçmesine izin vermek istemiyorsunuz.

“Çok profesyonel bir birimiz ve kendimizi çok iyi uyguluyoruz, ancak inanç, sinirlerin kimseyi devralmadığı anlamına geliyor çünkü grup öyle çok yakın.

“Artık bu kız grubunun ne kadar uyumlu olduğunu vurgulayamıyorum.”

Kaynak: Joe Toth / INPHO

İrlanda, Çin’e karşı acı veren bir penaltı atışları sonrasında Rio’daki 2016 Olimpiyatları için eleme yarışmasını kaçırdı.

Direktifler arasında sansasyonel formda 22 yaşındaki McFerran ile antrenör Graham Shaw, o iblisleri gömebileceklerine dair tam bir inanca sahipti.

“Kesinlikle ayın üstündeyim. Onlarla gurur duyuyorum ”dedi.

İki tane [çatışmada] kazanırsak, kazanacağımızı biliyordum, çünkü Ayeisha hedefte onlara inanılmaz. İkincisinin içeri girmesinden sonra biliyordum, o zaman bizi yenmek için özel bir şey alacaktı.

“18 yaşından beri onun hakkında biliyorduk, 18 yaşından beri onu izliyordum ve üst çekmecedir.

“İlk oyundan beri mükemmel, kesinlikle mükemmel.”

Kaynak: Joe Toth / INPHO

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın