SHANE DOWLING SAYS Limerick, Cork’taki inanılmaz ekstra zaman zaferinden sonra All-Ireland finalini kazanma fırsatından en iyi şekilde yararlanmalı.

Limerick, altı dakikayı geride bırakarak altı dakikayı geride bıraktı ve maçı, Dowling ve Pat Ryan’ın hedefleri 2007’den bu yana ilk kez İrlandalıların karargâhı olarak nitelendirdiği ekstra zamana zorladı.

Croke Park’taki yarı final zaferinden sonra Pazar Oyununa “Bu saf bir sihir” dedi.

“Garryowen’in Seán South’unun orada çalıyor olduğunu duymak… Dinle, tutkulu bir ilçeyiz.”

Limerick’in 2007 yılındaki son İrlanda’daki son görünümü, Kilkenny’e karşı yenilgiye uğradı ve Dowling, bu tarafın final maçına geri dönmek için 11 yaşındaki bir bekleyişten sonra Liam MacCarthy kupasını kazanma fırsatından faydalanması gerektiğini söyledi.

“Umarım sadece grubun arkasında ilerlemek için finale gidemeyiz. Limerick’in yoluna devam etmesini istiyorum.” pic.twitter.com/EcM1Jc8sm3

– RTÉ Sport (@RTEsport) 29 Temmuz 2018

Ayrıca, taraftarlardan, Cumartesi günü yapılacak yarı finali tekrarlanmaya gitmesi gereken Clare ya da Galway ile bir çatışma için hazırlıklarına odaklanmalarını istedi.

“Bir mesaj soracağım, destekçilere bundan zevk almasını isteyeceğim ve umarım onları kucaklar.

Ancak, oyuncuları, önümüzdeki üç hafta boyunca odaklanmaya ittiklerini söylüyorum çünkü son 30 ya da 40 yılda bir kaç kez buradayız ve bu sefer gerçekten de gitmiyoruz. grubun gerisinde yürüyüşe son vermek için Limerick’in yoluna devam etmesini istiyorum. ”

Limerick, yarışmadan sürüklendiğinde benzediğinde, bağlantının 56. dakikasında Dowling tanıtıldı.

O, bench’ten önemli bir etki yaptı ve 1-4’e vurarak zafer elde etmesine yardımcı olan bir ceza da dahildi.

“Açıkçası, başlamamanı hayal kırıklığına uğratıyorsun, ama onu ıslatmak zorundasın ve fırsatını bulduğun zaman – bunun sıkıcı bir klişe olduğunu biliyorum – ama şansını yakaladığında onu almalısın.

Herhangi bir sayıda gün, subs gelecek ve bir etkisi olmadı. Bir şeyleri birkaç hafta içinde düşünmem için John [Kiely] ‘e bir şeyler verdim.

“Durum ne olursa olsun, ciddi bir paneliz ve gerçekten bunu kastediyorum.

“15 oyuncu sahaya çıkacak, 20 kişilik bir oyun olacak ve herhangi birisinin parçası ne olursa olsun, anlattığımız şeyi yapacağız.

“Cidden iddialı bir oyuncu grubuyuz. Birkaç hafta önce söyledim, Limerick’in All-Ireland kazanıp kazanamayacağını anlayamıyorum ama bir söz vereceğim; önümüzdeki üç haftadır çok çalışacağız ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız. ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın