Kör eski kulübü tarafından ilan edildi.

Kör eski kulübü tarafından ilan edildi.

AJAX, Manchester United’dan Daley Blind’in 14 milyon sterlin imzasını TAMAMLANDI, iki kulüp teyit etti.

Hollanda uluslararası, 2014 yılında Hollandalılardan Old Trafford’a taşındı ve Red Cup’lar, FA Kupası, EFL Kupası ve Avrupa Ligi’ni kazanmak için 141 gösteri yapmaya devam etti.

Şimdi memleketine döndü ve kulüpte ilk kaldığı süre boyunca kazandığı dört Eredivisie oyununu eklemeyi umuyor olacak.

Ajax ve United arasında yapılan bir anlaşma Pazartesi günü açıklandı ve Blind’in Amsterdam merkezli bir kıyafetle 2022’ye bir anlaşma imzalaması bekleniyordu.

28 yaşındayken, güçlerinin zirvesinde olmalı ve Hollanda’ya en iyi şekilde karşılık vermeyi umuyor olacak.

Son sezonlarda bunu yapamayan Jose Mourinho, 2016 yılında Old Trafford’da yönetimsel rehineleri aldığından beri diğer seçenekleri tercih etti.

2017’de Europa League’in Kaldırılması. Kaynak: SIPA ABD / PA Görseller

Bununla birlikte Kör, kulübünde geçirdiği süre boyunca, bir çok farklı pozisyonu ele geçirmesine izin veren çok yönlülüğü ile, Birleşik için yararlı bir varlığı kanıtlamaktı.

Red Devils’in orta yarıya, soluna ve orta sınıra ulaştığını ve İngiltere’deki en üretken sezonunun, Louis Van Gaal’ın 35 Premier League’in başladığı 2015-16 kampanyası olduğunu söyledi.

Old Trafford’daki sözleşmesinde bu yaza doğru koşmak için sadece 12 ay kaldı ve bir süredir yeni meralara yapılan bir hamle hareketiydi.

Ajax şimdi, Blind’la birlikte İngiliz zirvesinde dört keyifli mevsimden sonra kariyerinde yeni bir bölüm açmaya hazır olarak adamlarını aldılar.

Öncelikle, Manchester United ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduğumu söylemek istiyorum, ”diye yazdı Twitter’da. “Böyle bir tarihle dünyanın en büyük kulübü için oynamak benim için çok şey ifade ediyordu. Dört kupa ile dört harika yıl geçirdim!

“Herkese, yöneticilere, koçlara, sağlık bölümüne, herkese çok çabuk yerleşmemde yardımcı olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Tabii ki, takım arkadaşlarım ve son ama kesinlikle en az değil hayranları!

“Aldığım ve aldığım tüm sevgi ve destek için size teşekkür etmek istiyorum. Özel oyunlardan ve anlardan bazılarını asla unutmayacağım, seni ‘Hayallerin Tiyatrosu’ özleyeceğim! Ama şimdi eve gitme zamanı. ”

Thanks for the memories, @BlindDaley!

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın