McIlroy Cumartesi günü Memorial Turnuvasında resmedildi. Resim: Sam Greenwood

McIlroy Cumartesi günü Memorial Turnuvasında resmedildi. Resim: Sam Greenwood

RORY MCILROY ikinci bir ABD PGA Tour zafer bu sezon umutlarını artırdı cızırtılı Cumartesi günü Memorial turnuvası üçüncü turda başabaş 64 sekiz altında.

Bu çaba, McIlroy’un Mart ayında Orlando’daki Arnold Palmer Invitational’de zafere giden 64. turdan bu yana en düşük skoru oldu. County Down yıldızı, 18 aylık bir ABD turu zaferinin sona ermesine neden oldu.

McIlroy hala Pazar günü yapacak işler olacak. Üçüncü turda eşit düştüğü zaman, 64 yere sıçradı.

Ancak sekiz saatin altından geçen kulüp binasında hala kırmızı-ateşli Chilean genç Joaquin Niemann ve McIlroy’un işi bittiğinde oyuncuyu devirmeyi başaran Amerikan Kyle Stanley’in paylaştığı 36-deliğin üç atışı vardı.

Ancak, McIlroy’un 74 ve 70’lik skorlardan sonra eve erken baktığı anlaşılan bir günden sonra belirgin bir geri dönüş oldu.

Haftasonuna sıkışmış olan dört kez büyük kazanan, her iki eliyle şansını yakaladı, beşinci deliği 38 metrelik bir sığınak atışıyla yakaladı ve altı deliği bir araya getirdi – üçüncüsü 11. delikten üst üste.

“Dürüst olmak gerekirse, burada olduğum için mutluyum ve sadece ABD Açık’a gitmeden önce bir kaç tur daha alacağım, çünkü kesilip kesilmediğini söyleyip durmayacak mıyım” dedi.

“İkinci turumu bitirdiğimde bile parın kolayca içeri gireceğini düşündüm ama sonra yağmur gecikmesinden sonra adamlar geri döndüğünde, koşullar çok iyi huyluydu ve erkekler bir şeyler yapmayı kesemezdi.

“Yani, geç öğleden sonra biraz geç öğleden sonra oldu, erken akşam ama hafta sonu için burada olmak güzeldi.”

Yılın ikinci büyük binasından önce demirleyecek bazı şeyler olduğunu söyledi.

“Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, bu gibi golf oynamıştım, ama aynı zamanda oldukça ortalama bir yerde golf oynadım” dedi. “İyiler çok iyi ve kötü – bunu biraz daha iyi anlamalıyım.

“Shinnecock’da bugün yaptığım gibi dört gün golf üretebilseydim, evet, hazırım. Ama orada biraz daha fazla tutarlılık elde etmek için biraz işim var. ”

© – AFP 2018

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Masar olarak İrlanda’daki O’Brien için hayal kırıklığı Epsom Derby’yi kazandı

Sharapova potansiyel Serena çatışması kurar, Nadal downs çocukluk arkadaşı


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir