Ana Sayfa DİĞER BRANŞLAR 29 Mayıs 2018 606 Görüntüleme

Fransa’nın Olivier Giroud’u.

Fransa’nın Olivier Giroud’u.

OLIVIER GIROUD, iki Fransız efsanesinin kayıtlarını, İrlanda Cumhuriyeti’ne karşı 2-0’lık dostluk maçı sırasında eşleştirdikten sonra kişisel düzeyde tatmin oldu.

Giroud, 72. kapını Michel Platini’nin görünüşüne eşit bir şekilde kazandı ve açılış hedefi onu milli takımda 31 yaşında Zinedine Zidane ile buldu.

Nabil Fekir, Fransa’da ikinci olarak Paris’te oynadığı maçta ikinci oldu ve Didier Deschamps’ın hayal kırıklığına uğramasına neden olan tek engel, daha fazla gol atamadı.

TF1, “Bu gece birçok fırsatım olmasa bile kişisel düzeyde tatmin edici” dedi. “Bu maç sırasında çabalarımızı tamamlayamasak bile, bacaklarımda iyi hissettim.

“Özellikle çok iyi zihniyeti ve yaptığımız çok iyi başlangıcı hatırlayacağım. Çok fazla karakter gösterdik, oyunumuzu dayatma arzusu.

“Niteliklerini biliyorduk ama bizden de emindik. Bu iyi, ama geliştirebiliriz. Daha tehlikeli olabilirdik, daha fazla gol atabilirdik, ama her halükarda bu gece çok eğlendik. ”

Giroud’u tartışan baş antrenörü Deschamps şunları ekledi: “Uzun zamandır bizimle çalışıyor. Saldırgandan sorulan budur.

“Başka nitelikleri de var, ama uluslararası düzeyde, kapalı bir dairenin parçası. O adil ve çok sık eleştirilen bir oyuncu.

“Diğer saldırganların nitelikleri yoktur, ancak oyun tarzı takımın sekansa sahip olmasını sağlar, bu da onun etkili olmasını engellemez.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Oyuncu puanları: Green’deki Erkekler Fransa’ya nasıl karşı çıktı?

‘Roy oyundan sonra bana dedi ki,” Aferin, çünkü hatalardan nasıl kurtuldun? “
Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Beşiktaş transfer borsası - Altilitahmin.net - bob frisuren kurz