Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

4 Büyüklerden Cizre’deki Terör Saldırısına Kınama

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
4 Büyüklerden Cizre’deki Terör Saldırısına Kınama

Şırnak’ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasında PKK’lı teröristler tarafından bomba yüklü kamyon patlatılarak 8 polisin şehit olmasına neden oldu. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor bu terör eylemini resmi internet sitesinden yaptığı açıklamalarla kınadı.

Beşiktaş tarafından yapılan açıklamada bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz, Alçakça düzenlenen ve toplumumuzun huzur ve birliğini bozma adına hedef alınan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Milletimizin bütünlüğü inancı ve kararlılığı sayesinde her türlü sorunun üstesinden gelecektir. Şırnak’ın Cizre ilçesinde polis noktasına yapılan hain saldırı sonrası şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı aynı zamanda yararlı olanlara da acil şifalar dileriz” şeklinde açıklama yapıldı.

Fenerbahçe kulübünün mesajında ise, 8 güvenlik personelimizin şehit düştüğü ve çok sayıda da yaralı bulunduğu saldırıdan dolayı büyük bir keder içerisindeyiz. Şırnak’ta yaşanan terör eylemlerini kınıyor lanetliyoruz, bu alçakça saldırı sonrası kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun” açıklaması yapıldı.

Galatasaray’ın resmi internet sitesinde yayımlanan kınama mesajında şu ifadelere yer verildi: Toplumumuzun huzuru hedef alınarak karanlık yüzünü bir kez daha gösteren bu alçakça saldırı, ve alçak terör örgütü hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır. Yapılan bu hain ve sinsi emelleri yerine ulaşamayacaktır. Devletimizin kararlılıkla üzerinde durduğu terör mücadelesi, hayatlarını devlet uğruna hiçe sayıp şehit olan güvenlik kuvvetlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine yakınlarına ve tüm yurttaşlarımıza baş sağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Trabzonspor’un yaptığı açıklamada, Tüm Türkiye’nin birliğine ve huzuruna göz diken bu hain alçaklar, istediği emellerine ulaşamayacaklardır. Neredeyse her gün ülkemizin huzuruna ve aynı zamanda birlik ve kardeşliğine yönelik yapılan bu hain eylemler, bayrak vatan ve millet diyen vatandaşlarımızın sinir uçlarıyla oynamaktadırlar. Buna rağmen şiddet ve terör eylemlerine devletimizin gösterdiği güçlü irade vatandaşlarımızın en büyük güvencesidir.

Bilmelidirler ki biz bu kahpe eylemlerden korkmuyoruz. Bizler ülkemizi bölmeye çalışıp teslim almaya çalışanlara karşı dimdik ayaktayız. Bilsinler ki hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar. Vatanı için canını vermekten çekinmeyen, toprağa düşen yiğitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerine yer verildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi