37 yaşındaki Steven Gerrard haziran başında resmi olarak görev alacak

37 yaşındaki resmen haziran başında resmi olarak görev alacak.

37 yaşındaki resmen haziran başında resmi olarak görev alacak.

İlk hamlelerini üst düzey yönetime dönüştürmek için HAZIRLAYANLAR, Liverpool icon Steven Gerrard, Rangers’daki pozisyonun çok iyi bir şans olduğunu söyledi.

37 yaşındaki bu kişi, 1 Haziran ‘dan bu ayın başlarında dört yıllık bir anlaşma imzalayan Ibrox’ u resmen devralacak.

Eski İngiltere kaptanı, Liverpool’un akademi sırasındaki rolünü sadece bir sezondan sonra bırakacak, ancak Rangers aradığında fırsatlara hayır diyemeyeceğini açıkladı.

Gerrard, Liverpool’un resmi web sitesine yaptığı açıklamada, “İleriye dönük bir meydan okuma ve bir yönetici olarak ilerlememe fırsatım açısından heyecan duyuyorum. Bu, uzun yıllar boyunca yapmak istediğim şey” dedi.

“Bu sefer taraftarların nimeti ile kutlanıyorum ve kulübün içindeki herkesin nimetini görüyorlar çünkü fırsatı görüyorlar, Glasgow Rangers’ın büyüklüğünü görüyorlar ve geri döneceğim yerde ne kadar zor olurdu.

“Akademide muhteşem bir zaman geçirdim. Günlük olarak sahada olmayı alışkanlık haline getirmeme ve yetiştirmeme yardımcı olan fantastik antrenörler tarafından desteklendim.

“Fakat Glasgow Rangers çalmaya geldiğinde ve genç takım koçu olduğunuzda, bu büyük bir fırsat. Kulübün desteğiyle ve kulübün desteğiyle gidiyorum – ve başladığım için gerçekten heyecanlıyım. ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

All Tüm çalışmalarımı yapmalıyım! ’- Keane ve Berbatov konuşma yönetimi ikilisi

Rio, Dünya Kupaları’nda İngiltere’nin altın nesli olan r öldürülen ’kulüp rekabeti yaptı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın