Askerlik Alanından Murray Kinsella raporları

JORDAN LARMOUR, John Cooney’nin geçiş kartı ve İtalya’nın savunması için çığır açan patlamanın ardından en iyisi oldu.

Yedinci şapkasını kazanırken ilk testini İrlanda için başlatan 21 yaşındaki oyuncu, haklı bir adım attı ve final savunmacısı Guglielmo Palazzani’yi soldan attı.

Larmour İrlanda maçının adamıydı. Kaynak: Dan Sheridan / INPHO

Güzel skor İrlanda’nın Larmour için Chicago’da 54-7 galibiyetle bir hat-trick yaptı, linebreak ve pastanesi ise Scrum-half Luke McGrath için bir tabakta başka bir puan attı.

Tümünde Larmour, Soldier Field’da 12 defans oyuncusu yendi, dört temiz linebreaks üretti ve toplam 249 metre koştu.

Geçtiğimiz sezon İrlanda için altı kez kanatta, tamburda ve hatta dış merkezde tezgahtan çıktıktan sonra, ilk adımı Joe Schmidt altında, 15 tişörtün Chicago çatışmasını aydınlatarak parladı.

İrlandalı kaptan Rhys Ruddock Larmour’la oynamaktan “İnanılmaz derecede heyecan verici” dedi.

“Topu her teslim aldığında fırsatları arıyor. Onu arka sıra olarak takip etmek çok zor, onu desteklemek için omzunda olmalıyız, ancak şanslı bir şekilde bugün bu fırsatları yakaladığında çok fazla yardıma ihtiyacı yoktu.

“O kaliteli bir oyuncu ve takımında ona sahip olmak güzel.”

Google Translate

Google apps
Main menu

“Jacob Stockdale'ın çok güçlü bir şekilde başladığını ve tehlikeli göründüğünü düşündüm” dedi Schmidt. “Andrew Conway büyük olasılıkla pek fırsat alamadı ama Jordan topu birkaç kez yakalamayı başardı.

Larmour İrlanda için öldürücü oldu. Kaynak: Dan Sheridan / INPHO

“Luke McGrath'ı ilk yarısında denemesi için kurduğu yol… John Cooney'nin sonunda bir hak aradığını düşünüyorum, onu tüm yoldan kovaladı ama ona ihtiyacı yoktu.

“Ürdün'den oldukça etkileyici bir çaba olduğunu düşünüyorum ve bundan memnun olur. Havaya aldığı ilk top da iyiydi. Hala üzerinde çalıştığı birkaç pozisyon var ve 15'inde ve kanatta zamanını yaymak istedik. 13'te de girebileceğini biliyoruz. ”

Yenilen İtalya patronu Conor O’Shea, ekibinin Larmour'a karşı nasıl savunduğunu hayal kırıklığına uğratmıştı ama aynı zamanda gençlerin olağanüstü yeteneklerinin altını çizdi.

Google Translate

Google apps
Main menu

“Hep bunu yapmayı çok isterdiniz. Size yapabilecekleri bir genç Hıristiyan Cullen'i hatırlatıyor.

“Eminim oyununun bazı alanlarında da çalışması gerektiğini biliyordur, ama eğer birisine yeteneğiyle zaman ve mekan verirseniz, size mal olacak ve biz de yaptık.”

Yeni podcast'imize, The42'de Heineken Rugby Weekly'e abone olun, burada:


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın