Resim: TommyDickson / INPHO

Resim: TommyDickson / INPHO

İRLANDA VE MÜNSTER kanat Keith Earls, yerli Limerick’in All-Ireland kıtlığını bitirmesini çok sevdiğini, ancak başarısında oynadığı rolü yerine getirdiğini söyledi.

1973’ten bu yana ilk defa Liam MacCarthy Kupası’nı Limerick’e getirme arayışına girerken, bu yılın başlarında bir soru sormak ve soruları yanıtlamak için yaptığı katkılardan bahsetti.

“Sadece bir Q için girdim.

“Ben küçükler ile U-21’ler arasında gitmeden önce hepsi birincilerdi ve onlar şimdi, onların işlerine gittikleri şekilde bakabileceğimiz bir ekip.”

İrlanda’da 70 kez kapatılan bir grup uluslararası, kasiyerlerle konuşmak için içeri girmesi için onurlandırıldığını söyledi.

Kaynak: James Crombie / INPHO

“Geçen sene geçirdiğim sezonla gittiğini düşünüyorum. Kariyerime başladığımda muhtemelen hızlı başladı ve sonra biraz tereddüt etti ve şimdi sanırım ikinci bir patlamada tekrar kalktıktan sonra ve (muhtemelen) bunu nasıl yaptığımı merak ediyorlardı. ”
Earls kazanma dedi. John Kiely’nin adamları, sadece Limerick için değil, ülke çapında fırlatmak için de büyük bir destek oldu.

“İnanılmazdı. Asla fırlatmak için çok büyük değildim. İzlemekten zevk aldım. Bu Q için onları ziyaret etmek için gidiyor

“Genel olarak, tüm ülke genelinde fırlatmanın harika olduğunu düşünüyorum” diye ekledi.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir